V2 Tobacco A/S


v2 tobacco logo

Sme výhradným dovozcom produktov spoločnosti V2 Tobacco A/S, sídliacou v meste Silkeborg, Dánsko.

Dánska spoločnosť vyrábajúca orálny tabak (snus), žuvací tabak a šnupací tabak, sídliaca v meste Silkeborg. Jedná sa o celosvetovo jednu z najznámejších a najkvalitnejších spoločností, zaoberajúcich sa výrobou týchto produktov. Ich produktová línia žuvacieho a šnupacieho tabaku ( 25 produktov ), je najpredávanejšou z pomedzi všetkých produktov iných výrobcov v celej Európskej únií ako aj na Slovensku.

Bola založená bratmi Marcom a Patrickom Vogelovcami, ktorí začali s produkciou orálneho tabaku (snusu) v roku 2006. V roku 2011 sa presídlili do najmodernejšej fabriky na výrobu snusu v Škandinávií a odvtedy patria k absolútnej špičke.

Ich hlavným mottom je vyrábať produkty v najvyššej kvalite za najnižšiu možnú cenu. Na výrobu je používaný výhradne najkvalitnejší tabak z Filipín, Indie a Spojených štátov amerických, ktorý je následne sekaný na malé časti, fermentovaný a sladený. Ich produkty charakterizuje vyvážená chuť v kombinácií so silným základom, vytvárajúca sviežu harmóniu.

V apríli roku 2013 prišli na trh s absolútnou novinkou, legalizovaným žuvacím tabakom (sáčkovým/neporcovaným), tabakom určeným výhradne na žuvanie.

Vznikol tak žuvací tabak, s absolútne novými žuvacími sáčkami v ktorých je žuvací tabak porcovaný.  Firma V2 Tobacco o ňom sama prehlasuje ako o revolúcií na trhu so žuvacím tabakom.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ: www.v2tobacco.com

Upozorňujeme, že orálny tabak (snus) a žuvací tabak (chewing tobacco) daného výrobcu, niesú totožné produkty a preto si ich prosím navzájom nezamieňajte!